Teenused

Chiptuning

Chiptuningu eesmärk on anda sõidukile juurde pöördemomenti ja võimsust võimalikult kiirelt ja suhteliselt odavalt.

Chiptuninguga reeglina paranevad sellised omadused nagu sõiduki kiirendusdünaamika ja sõidumugavus. Tarbesõidukite, traktorite ja töömasinate puhul kõige olulisem on pöördemomendi suurendamine ning sellega kaasnev kütusekulu vähenemine ja töövõimekuse suurenemine. Professionaalselt teostatud ümberprogrammeerimine teostatakse alati mootori juhtaju originaalse tarkvara alusel.

Antud töö sisaldab reeglina järgmist protsessi – auto originaal seisukorras testisõit ja elektrooniline diagnostika, originaalse tarkvara väljalugemine, tarkvara muutmine, juhtaju programmeerimine uue tarkvaraga, ümberprogrammeeritud sõiduki testimine. Kõik see töö võtab tehaseseadetes masina puhul aega reeglina 3-8 tundi.

Millist tulemust võib chiptuningult oodata?

Turbo ülelaadimisega bensiini- ja diiselmootoritel on võimalik saada kuni 15-25% pöördemomendi ja võimsuse kasvu, osadel sõidukitel veelgi rohkem. Vabalthingavate (ilma turbo või kompressor ülelaadeta) mootorite puhul on kasv reeglina kuni 10%.

Teostame chiptuningut sõiduautodele, kaubikutele, veokitele, bussidele, traktoritele ja masinatele, mootorratastele, paatidele ja vesijettidele. Detailsema pakkumise saamiseks kasutage palun “Saada päring” nuppu ning täitke auto andmed ja soovid.
Samuti teostame muid muudatusi – näiteks DPF, EGR, Immo, sisselaske pöördklapid, veakoodid, AdBlue, Vmax, käigukastide modifitseerimine.

Miks eelistada meid?

Meie suurimaks eeliseks konkurentide ees on fakt, et kõik modifikatsioonid tehakse kohapeal ning tarkvara valmistatakse ja kontrollitakse just Teie auto peal, tagamaks parima võimaliku tulemuse. Me ei osta sisse kellegi teenust või valmis stamplahendusi, mis on sageli teostatud inimeste poolt, kes Teie sõidukit reaalselt kunagi näinud ei ole.

Alati kontrollime diagnostika ja logide abil, et kõik töötaks korrektselt ning kasutame chiptuningu teostamisel litsenseeritud tark- ja raudvara.

Iga seadistuse ja auto käitumise saame teha täpselt vastavalt Teie soovidele. Näiteks gaasipedaali tundlikkus, tahma eralduse kogus, väändekõver jne.

Samuti on meil koha peal 4×4 dünostend, kus saab teha täppisseadistust ning reaalset tulemuste mõõtmist enne- ja pärast chiptuningut. Nii võite olla kindlad ja reaalselt näha, et saate täpselt selle tulemuse, mille eest tasusite.

Sinu kontaktid

Auto andmed

Kütuse tüüp: BensiinDiisel
×