Teenused

Mõlkide eemaldus

Pakume autode keremõlkide eemaldust ilma värvimiseta.

Antud tehnoloogia (saksa keeles, DOL – Dellen Ohne Lackieren) on leiutatud Mercedes-Benz tehases aastal 1952.

Tehnoloogia seisneb selles, et kere elementide mõlke on võimalik taastada ilma, et peaks teostama plekksepa ja maalri töid. Töö käigus kasutatakse erineva konfiguratsiooniga spetsiaalseid tööriistu surumiseks metalli sisepinnal ning erinevaid tõmbamise meetodeid metalli välispinnal.

Antud tehnoloogiat saab kasutada autokahjude tekkimiste korral, mis on tingitud: rahest, lendavatest esemetest (majapidamisjäätmed, puudelt langenud oksad jms), mitte tähelepanelikust parkimisest, ukselöögid parklas, kätega või jalgadega tekitatud surutud mõlgid, vandalismist jms. Kõik sellist laadi defektid eemaldatakse täielikult ning lõplikult, kuni juhtumieelse seisundini. Vajadusel peale mõlgi eemaldamist teostame poleerimise.

Millistel juhtudel ei ole võimalik eemaldada mõlke:
*
Kui algne värvi ja lakikiht on rikutud.

* Kui kahjustus on liiga ulatuslik.
* Kohtades kus on topeltplekk.
* Teravad mõlgid, kus plekk on kõvasti veninud.

Tehnoloogia eelised:
* Rahaline kokkuhoid. Mõlkide eemaldus on oluliselt soodsam, kui detaili vahetus või parandus pahtliga, ettevalmistus ja värvimine.
* Ajaline kokkuhoid. Mõlkide eemalduse aeg sõltub kahjustuse suurusest, töö keerukusest ja mahust, kuid see on alati kiirem kui täismahus keretöö koos värvimisega. Väiksemate mõlkide eemaldamiseks kulub 0,5-2 tundi. Keerukamad tööd võivad võtta aega kuni mitu päeva.
* Efektiivsus. Säilib sõiduki tehase originaalne värvi- ja lakikiht, mis on reeglina kõrgema kvaliteediga kui järelvärvitud ning mis omakorda ei vähenda auto potentsiaalset müügihinda.

Orienteeruva hinna suurusjärgu saamiseks võite saata meile kahjustatud kohast pildi. Täpsema hinnapakkumise saame teha ainult kohapeal.


Sinu kontaktid

Auto andmed

Kütuse tüüp: BensiinDiisel
×