Tooted

Eelsoojendid

Eelsoojenditega võib täpsemalt tutvuda poes.

NB! Meie ei paku eelsoojendite paigaldust!

SÕIDA MUGAVALT – ÄRA KÜLMETA!

Müüme eelsoojenduse seadmeid bensiini ja diisel mootoritega sõiduautodele ja kaubikutele. Pakume Teplostar Binar 5S süsteeme, mis on meie arvates parima hinna/kvaliteedi suhtega sarnaste toodete seas. Tegemist on Venemaa tootega, millel kasutatakse kvaliteetseid komponente. Näiteks küünal on Jaapani toode, veepump on Bosch, juhtmesari on varustatud veekindlate AMP Superseal sarja pistikutega. Toodetel on TÜV sertifikaat. Seadmetel on garantii 2a (juhul, kui paigaldus on tehtud või paigalduse kvaliteet kontrollitud meie poolt).

Binar 5S seadmed on mõeldud sõiduki jahutussüsteemi väikse ringi soojendamiseks kuni -45°С välistemperatuuride tingimustes. Tavaliselt on jahutuse väikse ringi kontuuris lisaks salongi radiaatorile ka mootori ja automaatkasti õlijahutuse vahetid, mis aitavad soojendada ka vastavad õlid.

Eelsoojendid töötavad sõiduki enda kütusega. Soojendamise võimsus on 5kW. Kütusekulu on maksimaalselt 0.7l/h(bensiin) ja 0.6l/h (diisel). Salongi ventilaatori sisselülitamine toimub automaatselt jahutusvedeliku +40°С temperatuuri juures.

Süsteemi juhtimine toimub manuaalselt või automaatselt taimeriga varustatud salongi juhtpuldist. Salongi juhtpult kuulub komplekti ning selle taimer on kasutaja poolt programmeeritav. Samuti kuvab juhtpult jahutusvedeliku temperatuuri ning tehniliste rikete tekimisel nende veakoode. Lisaks on võimalik paigaldada GSM juhtmoodul, mille abiga on võimalik juhtida seadet mobiiltelefoniga helistades, sms`ga või nutitelefoni rakendusega (Iphone, Android).

Eelsoojendi kasutamise eelised:

 • Mugavus (salongi soojendamine, esiklaasi sulatamine, ajavõit)
 • Mootorile kahjuliku külmkäivituse puudumine
 • Mootori kindlam käivitumine külmaga
 • Sõiduturvalisus (parem nähtavus ja vaateväli)
 • Väiksem kütusekulu sõitu alustades
 • Madalam keskkonna saastamine
 • Pikem DPF tööiga (diisel autod)

  Sinu kontaktid


  Auto andmed  Kütuse tüüp: BensiinDiisel


  ×