JETID

Jeti tuning


blank blank
blank
blank
blank
blankPakume performance komplekte Yamaha, Sea-Doo ja Kawasaki vesijettidele.

Kasutame jettide tuninguks maailma kuulsa Riva Racing performance kitte.
Performance kittide valikuga on kõige mugavam tutvuda otse Riva Racing performance kit’de kataloogis.


Performance on mõistagi oluline, kuid veelgi olulisem vee peal on töökindlus. Valmis kitid on Riva Racing’us välja töötatud ning ennem müügitoote tootmist läbinud sadu tunde seadistamist ja testimist nii dünos, kui reaalsetes oludes vee peal. Kõik kitid on hoolikalt komplekteeritud täpselt selliste osadega, mis on vajalikud konkreetse stage tuningu jaoks. Kasutajal ei ole vaja mõelda milliseid osi jupphaaval eraldi tellida. Otsustada tuleb ainult milline stage tuning oma jetile tellida.
Siiski, oma kogemusele toetudes, oskame soovitada ja tellida vajalikud lisamodifikatsioonid, mis meie arvates aitavad tõsta jeti töökindlsut ja lisajõu kasutamise efektiivsust. Oleme ise testinud palju erinevaid komponente ja teame väga hästi mida on reaalselt lisaks vaja ja mida mitte.

Paljud stage kitid on ehitatud üles selliselt, et neid on võimalik tulevikus upgrade’da, ehk täiustada. Ehk kui oled mingit aega sõitnud ning uue võimsuse ja kiirusega nö harjunud ning arvad, et oleks vaja kiiremaks saada, siis seda saab mugavalt teha. Reeglina me ei soovitagi kohe alguses kõige võimsamaid kitte, kui just ei ole tegemist väga kogenud sõitjaga.

Kui sul on kahtlusi ja küsimusi ning sa ei tea milline stage kit sinule kõige paremini sobiks, siis võta julgelt ühendust ja konsulteeru meiega. Meil on kogemust kõigi 3 margi kõige kiiremate jettidega. 


Valmis performance kiti eeliseks on ka aeg. Ehk jupid istuvad ideaalselt külge ning mõne päevaga on teil juba täiesti teine “mänguasi”, mida saab nö kohe nautima hakata.
Siiski soovitame tellida varakult, kuna kitide saadavus Riva Racing’ust võib varieeruda ning vahest on päris pikad ooteajad. Lisaks veel üle ookeani transport ja muud formaalsused.

Koos kittide müügiga pakume ka professionaalset paigaldust. Seal kus vaja kasutame spetsialiseeritud tööriistu. Absoluutselt kõik jetid testime ennem kliendile kätte andmist vee peal ise ära!

Mõistagi anname kliendile nõu jeti kasutamise ja hoolduse osas.

Kõik performance kitid nõuavad mootori seadistamist konkreetsele kitile mõeldud softiga. Juhtaju programmeerimiseks kasutame Maptuner seadet. Tellides performance kiti koos paigaldusega meilt säästate ennast Maptuneri seadme ostmisest.

    Sinu kontaktid


    Auto andmed    Kütuse tüüp:BensiinDiisel    ×