Teenused

Veoautode chiptuning ja erilahendused

blankblankblank

Pakume chiptuningut ja muid tarkvaralisi erilahendusi (DPF, EGR, Adblue eemaldused) enamus marki veoautodele ja bussidele.

Pakume järgnevaid teenuseid:
 • chiptuning, ehk võimsuse suurendamine
 • DPF süsteemi väljaprogrammeerimine
 • EGR süsteemi väljaprogrammeerimine
 • Adblue süsteemi väljaprogrammeerimine

Chiptuningu põhilised eesmärgid veoautode ja busside puhul on töövõimekuse ja ökonoomsuse parandamine läbi väändemomendi suurendamise. Sageli on kliendid hädas sellega, et soetatud masin ei ole suuteline soovitud tööd tegema või on tunda, et masinal jääb töö tegemiseks jõudu väheks. Reeglina masina vahetamine võimsama vastu on kallis ja suurem ettevõtmine. Sellisel juhul on võimalik suurendada olemasoleva masina mootori väändemomenti ja võimsust chiptuningu abil. Chiptuninguga saab lisada juurde ca 15-25% lisavõimsust ja väändemomenti sõltuvalt konkreetsest mootori tüübist ja tehase võimsusest. Mõnel juhul, kui tegemist on deforsseeritud masina versiooniga (täpselt identse mootoriga, kuid tehasest lahjema seadistusega kui sellest võimsam versioon) on võimalik teha turvaliselt juurde ka tunduvalt suuremaid jõukasvusid.
Koos suurema väändemomendiga reeglina väheneb ka kütusekulu, kuna masin suudab teha oma tööd efektiivsemalt (kõrgema käiguga, madalamate mootori pööretega, saavutab soovitud kruiisimis kiiruse kiiremini jne).

Chiptuningu käigus loeme mootori juhtelektroonikast välja konkreetse masina tarkvara, modifitseerime seda vastavalt vajadusele ning kirjutame muudetud kujul mootori juhtajusse tagasi. Kogu tööprotsess võtab reeglina aega ca 3-4h. Osade sõidukite puhul tuleb siiski arvestada terve tööpäevaga.

Teame kui keeruline on töömeestel masinaid töölt eemal hoida ja nendega meie juurde tulla, seega pakume oma teenuseid ka koos kohaletulekuga otse kliendi juurde. Oleme käinud metsas, põllu peal, garaažis – meil pole vahet. Oma tööle anname garantii.

Hinnainfo

  Sinu kontaktid


  Auto andmed  Kütuse tüüp:BensiinDiisel  ×