Teenused

Traktorite chiptuning ja erilahendused

blankblankblankblank

Pakume chiptuningut ja muid tarkvaralisi erilahendusi (DPF, EGR, Adblue eemaldused) enamus marki traktoritele ja masinatele.

Pakume järgnevaid teenuseid:
 • chiptuning, ehk võimsuse suurendamine
 • DPF süsteemi väljaprogrammeerimine
 • EGR süsteemi väljaprogrammeerimine
 • Adblue süsteemi väljaprogrammeerimine

Chiptuningu põhiline eesmärk traktorite ja masinate puhul on töövõime suurendamine. Väga tihti on kliendid hädas sellega, et soetatud masin ei ole suuteline oma tööd tegema või on tunda, et masin saab sellega vaevu hakkama. Reeglina masina vahetamine võimsama vastu ei ole nii lihtne, kuna on väga kallis. Sellisel juhul on võimalik suurendada olemasoleva masina mootori väändemomenti ja võimsust chiptuningu abil. Chiptuninguga saab reeglina teha juurde ca 15-20% lisavõimsust ja väändemomenti. Mõnel juhul, kui tegemist on deforsseeritud masina versiooniga (täpselt identse mootoriga, kuid tehasest lahjema seadistusega kui sellest võimsam versioon) on võimalik teha turvaliselt juurde ka suuremaid jõukasvusid.
Koos suurema väändemomendiga reeglina väheneb ka kütusekulu, kuna masin suudab teha oma tööd efektiivsemalt (kõrgema käiguga, madalamate mootori pööretega).

Chiptuningu käigus loeme mootori juhtelektroonikast välja konkreetse masina tarkvara, modifitseerime seda vastavalt vajadusele ning kirjutame muudetud kujul mootori juhtajusse tagasi. Kogu tööprotsess võtab reeglina aega ca 1-3h. Tarkvara modifitseerimise ajal ei ole masinat vaja ning sellega võib vahepeal tööd teha. Reaalselt peab masin seisma kokku max 30min.

Teame kui keeruline on töömeestel masinaid töölt eemal hoida ja nendega meie juurde tulla, seega pakume oma teenuseid koos kohaletulekuga otse kliendi juurde. Oleme käinud metsas, põllu peal, garaažis – meil pole vahet. Oma tööle anname garantii.

Hinnainfo

  Sinu kontaktid


  Auto andmed  Kütuse tüüp:BensiinDiisel  ×