Teenused

Turbode remont ja tuning

blankblankblankblank

Oleme ametlik TurboMotors`i partner Eestis. Pakume kõrgekvaliteedilist garantiiga remonti ja uute turbokompressorite müüki nii bensiini-, kui diiselmootoritega sõidukitele. Samuti pakume turbosüsteemide diagnostika teenust remondi vajaduse määramisel.

Tavaliselt teostame turbo remondi 2-3 päevaga ning levinumate mudelite puhul saab pakkuda  ka eelnevalt täieliku taastatuse läbinud vahetusfondi turbosid. TurboMotors`i ladu on väga suur ning sisaldab enamlevinud turbotootjate (Garrett, Borg Warner, Holset, Schwitzer, Mitsubishi, Toyota, IHI jt) remondiks vajaminevaid osi ja komponente. Remondiks kasutatakse ainult kvaliteetseid turuliidrite toodetuid varuosi. Kui tuuakse remonti auto, mille turbo vajab remonti, siis kogu protsess koos turbo demonteerimise, remondi, paigalduse ja testimisega võtab tavaliselt aega kuni nädal.

Teie turbo taastamise täpse hinnakalkulatsiooni saame anda peale turbokompressori täieliku kontrolli ja defekteerimist. Turbo defekteerimine ja hinnakalkulatsiooni tegemine on tasuta. NB! Turbo defekteerimiseks on vajalik turbo lahtivõtmine, mille tagajärjel ei ole võimalik ilma remondita taastada turbo algset seisundit! Ehk, kui peale defekteerimist ja hinnakalkulatsiooni klient loobub remondist, siis kliendile tagastatakse turbo lahtivõetud kujul.


Turbokompressorite remont on keeruline protsess ning sisaldab järgmisi toiminguid: 1. esmane kontroll, osandamine ja mitmetasemeline puhastus 2. inspektsioon, mõõtmised ja hinnang 3. vahetamist vajavate uute komponentide ja osade valik 4. komponentide ja osade vajalikud balanseerimised 5. keskosa (CHRA) komplekteerimine 6. keskosa (CHRA) balanseerimine (Turbotechnics VSR MK-3 pingis) 7. lõplik turbokompressori komplekteerimine ja töö kontroll 8. pakendamine

Koos taastatud turboga anname kliendile kaasa individuaalse kaardi balanseerimise graafikuga ja garantiitingimustega. Samuti võimalikud turbo rikete põhjused ning paigalduse juhendi.

Teostatud töödele, paigaldatud komponentidele ja detailidele ning uutele turbokompressoritele anname garantii 1 aasta ilma läbisõidu piiranguta. Garantii eelduseks on sõiduki tehniliste vigade parandus ennem taastatud turbo paigaldust, reeglitepärane paigaldus, uute filtrite ja õli vahetus, sõiduki reeglitepärasest hooldusest kinni pidamine.

Lisaks turbokompressorite taastamisele pakume ka turbode nö tuningut, ehk hübriidturbode valmistamist. Selle töö käigus on võimalik paigaldada suurem kompressori ja/või turbiini ratas, turbo tootlikuse tõstmiseks. Tuningut on võimalik teha nii töökorras turbodele, kui ka kombineerida remondiga. Muudetud turbodel puudub garantii, ehk turbo tuning on täielikult kliendi enda vastutusel. Samuti suurema tootlikusega turbo paigaldusega on vajalik auto ümberseadistamine.

Hinnakirjaga saab tutvuda siin.

blankblank

    Sinu kontaktid


    Auto andmed    Kütuse tüüp:BensiinDiisel    ×