Teenused

Dünostend

blank

Meil on kasutusel uus Dynoproject DP4L-Synchro dünostend.

Antud stend võimaldab meil mõõta pöördemomenti ja võimsust ning seadistada ja testida praktiliselt kõiki 2wd ja 4wd sõiduautosid ja kaubikuid teljevahemikuga 2350-3370mm.

Düno on meie eritellimusel varustatud võimsate (2 x 2500Nm) eddy-current tüüpi „koormuspiduritega”, ühel teljel saab ajapiiranguta “kinni hoida” ca. 1300 HP. Lülitava sünkro-funktsiooni abil saame vältida ka tundlike ESP / veojõu kontroll süsteemide probleeme uuematel 2WD ja elektroonilise jaotusega 4WD autodel. Koos võimsuse mõõtmisega on võimalik mõõta ja salvestada erinevaid mootori parameetrid (kütuse segu, laaderõhk jms).

Düno raami oleme paigaldanud põranda sisse, mis tagab suurema turvalisuse, kasutusmugavuse ning võimaldab lihtsama vaevaga saada peale ka väga madalad autod. Lisaks oleme teinud düno alla kanali, et vajadusel saaks minna auto alla ning väga võimsate autode puhul teha lisakinnitused alla suunas.

Oleme investeerinud palju mõttetööd, aega ja ressursse ka ruumi ventilatsiooni- ja sellega kaasnevasse helisummutuse süsteemi.
Kogu ruumi ventilatsioon toimub suurte õhuavade kaudu üldpindalana 6.25m2, millest pool on värske õhu sissevõtmiseks ning teine pool ruumist väljumiseks.
Vajaliku õhuvoolu tagamiseks kasutame ventilaatoreid üldtootlikkusega kuni 58000m3/h, vajalik õhukogus ja kiirus reguleeritav. Max ventilaatorite võimsusel suudame vahetada välja kogu ruumi õhu u. 7 korda/minutis! Seejuures asume kesklinna lähedal linnaruumis ning naabreid ei häiri me ka võidusõiduautode häälestusel.

Kui soovite kasutada meie dünostendi, palume tutvuda järgmise infoga – DÜNOSTENDI KASUTAMISE MEELESPEA KLIENDILE

    Sinu kontaktid


    Auto andmed    Kütuse tüüp:BensiinDiisel    ×