Teenused

Chiptuning

Chiptuningu eesmärk on anda sõidukile juurde pöördemomenti ja võimsust võimalikult kiirelt ja suhteliselt odavalt.

Chiptuninguga reeglina paranevad sellised omadused nagu sõiduki kiirendusdünaamika ja sõidumugavus. Tarbesõidukite, traktorite ja töömasinate puhul kõige olulisem on pöördemomendi suurendamine ning sellega kaasnev kütusekulu vähenemine ja töövõimekuse suurenemine. Professionaalselt teostatud ümberprogrammeerimine teostatakse alati mootori juhtaju originaalse tarkvara alusel.

Antud töö sisaldab reeglina järgmist protsessi – auto originaal seisukorras testisõit ja elektrooniline diagnostika, originaalse tarkvara väljalugemine, tarkvara muutmine, juhtaju programmeerimine uue tarkvaraga, ümberprogrammeeritud sõiduki testimine. Kõik see töö võtab tehaseseadetes masina puhul aega reeglina 3-8 tundi.

Millist tulemust võib chiptuningult oodata?

Turbo ülelaadimisega bensiini- ja diiselmootoritel on võimalik saada kuni 15-25% pöördemomendi ja võimsuse kasvu, osadel sõidukitel veelgi rohkem. Vabalthingavate (ilma turbo või kompressor ülelaadeta) mootorite puhul on kasv reeglina kuni 10%.

Teostame chiptuningut sõiduautodele, kaubikutele, veokitele, bussidele, traktoritele ja masinatele, mootorratastele, paatidele ja vesijettidele. Detailsema pakkumise saamiseks kasutage palun “Saada päring” nuppu ning täitke auto andmed ja soovid.
Samuti teostame muid muudatusi – näiteks DPF, EGR, Immo, sisselaske pöördklapid, veakoodid, AdBlue, Vmax, käigukastide modifitseerimine.

Miks eelistada meid?

Meie suurimaks eeliseks konkurentide ees on fakt, et kõik modifikatsioonid tehakse kohapeal ning tarkvara valmistatakse ja kontrollitakse just Teie auto peal, tagamaks parima võimaliku tulemuse. Me ei osta sisse kellegi teenust või valmis stamplahendusi, mis on sageli teostatud inimeste poolt, kes Teie sõidukit reaalselt kunagi näinud ei ole.

Alati kontrollime diagnostika ja logide abil, et kõik töötaks korrektselt ning kasutame chiptuningu teostamisel litsenseeritud tark- ja raudvara.

Iga seadistuse ja auto käitumise saame teha täpselt vastavalt Teie soovidele. Näiteks gaasipedaali tundlikkus, tahma eralduse kogus, väändekõver jne.

Samuti on meil koha peal 4×4 dünostend, kus saab teha täppisseadistust ning reaalset tulemuste mõõtmist enne- ja pärast chiptuningut. Nii võite olla kindlad ja reaalselt näha, et saate täpselt selle tulemuse, mille eest tasusite.

Chiptuning koos dünostendi teenusega

Miks eelistada chiptuningut koos dünostendi teenusega?
Kuna dünotestide tulemused annavad seadistajale vahetut tagasisidet auto toimivuse kohta originaalis ja sellele kuidas auto reageerib muudatustele, siis alati on dünostendil võimalik saavutada parem tulemus, kui testides tee peal sõites või veelenam üldse testimata.
Pole vahet kuipalju me oleme samasuguseid autosid juba eelnevalt teinud, me alati tahame veenduda, et klient saab korraliku tulemuse. Kõik autod on veidi individuaalsed ning dünol on võimalik veenduda, et kõik töötab nii nagu peab. Juhul kui autol on mingi tehniline probleem, siis seda on kohe näha, kuna auto ei saavuta ettenähtud võimsust või on jõukõver vale kujuga.
Ainult dünostendi tulemus, koos väändemomendi ja võimsuse graafikutega ennem chiptuningut ja pärast seda, saab olla reaalse jõulisa tõestuseks. Kõik muu on spekulatsioon.
Ja viimaks, võimsuse mõõtmised koos chiptuninguga on meil erihinnaga. (hinnakiri)
Kui olete otsustanud chiptuningu kasuks koos dünostendiga, siis palun tutvuge ka meie dünostendi kasutamise meelespeaga.

Sinu kontaktid

Auto andmed

Kütuse tüüp: BensiinDiisel
×