Teenused

Chiptuning

Mida kujutab endast chiptuning?

Chiptuningu eesmärk on anda sõidukile juurde pöördemomenti ja võimsust võimalikult kiirelt ja suhteliselt odavalt. Chiptuninguga reeglina paranevad sellised omadused nagu sõiduki kiirendusdünaamika ja sõidumugavus. Tarbesõidukite, traktorite ja töömasinate puhul kõige olulisem on pöördemomendi suurendamine ning sellega kaasnev kütusekulu vähenemine ja töövõimekuse suurenemine. Professionaalselt teostatud ümberprogrammeerimine teostatakse alati mootori juhtaju originaalse tarkvara alusel.

Antud töö sisaldab reeglina järgmist protsessi – auto algses seisukorras testimine (dünos või tee peal sõites), elektrooniline diagnostika (selleks et välistada võimalikud vead), originaalse tarkvara väljalugemine, tarkvara programmeerimine, juhtaju üle kirjutamine uue tarkvaraga, ümberprogrammeeritud sõiduki testimine. Meil võtab kõik see töö aega reeglina 6-8 tundi.

Millist tulemust võib chiptuningult oodata?

Turbo ülelaadimisega bensiini- ja diiselmootoritel saame tavaliselt 15-20% pöördemomendi ja võimsuse kasvu. Kuid on ka selliseid sõidukeid, kus on võimalik saada juurde kuni 50-60%. Need masinad on reeglina tehasest kõvasti nö deforsseeritud, mistõttu tuningu varu on väga suur. Vabalthingavate (ilma turbo või kompressor ülelaadeta) mootorite puhul on kasv reeglina väga marginaalne, heal juhul 5-10%, ning sedagi väga vähestel mootoritel. Sestap me ei näe mõtet nende mootorite chiptuningul.

Teostame chiptuningut sõiduautodele, kaubikutele, veokitele, bussidele, traktoritele ja masinatele, mootorratastele, paatidele ja vesijettidele. Detailsema pakkumise saamiseks kasutage palun “Saada päring” nuppu ning täitke auto andmed ja soovid.
Samuti teostame muid muudatusi – näiteks DPF, EGR, Immo, sisselaske pöördklapid, veakoodid, AdBlue, Vmax, käigukastide modifitseerimine.

Miks eelistada meid?

Meie suurimaks eeliseks konkurentide ees on fakt, et kõik modifikatsioonid tehakse kohapeal ning tarkvara valmistatakse ja kontrollitakse just Teie auto peal, tagamaks parima võimaliku tulemuse. Me ei osta sisse kellegi teenust või valmis stamplahendusi, mis on sageli teostatud inimeste poolt, kes Teie sõidukit reaalselt kunagi näinud ei ole.

Alati kontrollime diagnostika ja logide abil, et kõik töötaks korrektselt ning kasutame chiptuningu teostamisel litsenseeritud tark- ja raudvara.

Iga seadistuse ja auto käitumise saame teha täpselt vastavalt Teie soovidele. Näiteks gaasipedaali tundlikkus, tahma eralduse kogus, väändekõver jne.

Samuti on meil koha peal 4×4 dünostend, kus saab teha täppisseadistust ning reaalset tulemuste mõõtmist enne- ja pärast chiptuningut. Nii võite olla kindlad ja reaalselt näha, et saate täpselt selle tulemuse, mille eest tasute.

Chiptuning koos dünostendi teenusega

Miks eelistada chiptuningut koos dünostendi teenusega?
Kuna dünotestide tulemused annavad seadistajale vahetut tagasisidet auto toimivuse kohta ja sellele kuidas auto reageerib muudatustele, siis dünostendi abil on alati võimalik saavutada parem tulemus, kui testides tee peal sõites või üldse testimata. Samuti dünos testimine on turvalisem keskkond nii autole, kui seadistajale, mis tagab meile tingimused keskenduda oma tööle.

Pole vahet kuipalju me oleme samasuguseid autosid juba eelnevalt teinud, me alati tahame veenduda, et klient saab korraliku tulemuse. Kõik autod on individuaalsed ning dünol on võimalik veenduda, et kõik töötab nii nagu peab. Juhul kui autol on mingi tehniline probleem, siis seda on kohe näha, kuna auto ei saavuta ettenähtud võimsust või on jõukõver vale kujuga.
Ainult dünostendi tulemus, koos väändemomendi ja võimsuse graafikutega algses seisus ja pärast chiptuningut, saab olla reaalse jõulisa tõestuseks. Kõik muu on puhas spekulatsioon.

Ja viimaks, võimsuse mõõtmised koos chiptuninguga on meil erihinnaga. Oleme teinud teenuse Teile võimalikult kättesaadavaks (hinnakiri).

Kui olete otsustanud chiptuningu kasuks koos dünostendiga, siis palun tutvuge ka meie dünostendi kasutamise meelespeaga.

Stage1, stage2, stage3 chiptuning

Paljud teenuse pakkujad jagavad chiptuningu eri astmetesse – stage1, stage2 jne. Kuid see ei ole alati lihtsalt ja otseselt võrreldav erinevate tegijate puhul. Põhjalikuma vastuse selle kohta leiate siit.

    Sinu kontaktid


    Auto andmed    Kütuse tüüp: BensiinDiisel


    ×